NiceLabel Control Center – Własna instalacja (on-premis) lub rozwiązanie chmurowe (SaaS)

Control Center  – oprogramowanie do zarządzania etykietami

Control Center to aplikacja uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej, służąca do zdalnego monitorowania i kontrolowania spójności procesu etykietowania w środowisku produkcyjnym. Pozwala ona na bezpieczne zarządzanie całym systemem drukowania etykiet z jednego miejsca.

Wersje NiceLabel Control Center

LMS Enterprise

Możesz zamówić system do zarządzania etykietami NiceLabel Control Center jako instalację bezterminową na swoim serwerze – obsługiwana jest ona na miejscu, w ramach własnej infrastruktury IT klienta.

SaaS

Rozwiązanie chmurowe Label Cloud to wersja systemu NiceLabel Control Center do zarządzania etykietami, udostępniana w chmurze publicznej. Obsługuje wielodostęp i jest hostowana w chmurze Microsoft Azure. To usługa w postaci gotowego rozwiązania, które nie wymaga infrastruktury IT, instalacji ani wsparcia informatycznego.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersje próbną

Document storage

Daje możliwość umieszczania w wirtualnym katalogu na serwerze zaprojektowanych etykiet i formularzy czy aplikacji wykonanych w PowerForms. Dostęp do tych plików mają wszyscy dodani użytkownicy.

Security Profiles Administration

Użytkownikom można nadawać różne uprawnienia. Pliki mogą być tylko do odczytu lub też do odczytu i modyfikowania w zależności od tego, jak zostały nadane upoważnienia. Możesz zdefiniować projektanta etykiet, osobę akceptującą lub też operatora, który może jedynie wydrukować etykietę.

Workflow

Dzięki Workflow w łatwy sposób możesz śledzić krok po kroku wszystkie działania oraz modyfikacje, jakie dotyczyły danej etykiety. Zobaczysz różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami tej samej etykiety i ustawisz dodatkowe kontrole jakości w procesie drukowania etykiet.

Versioning

W tej części NiceLabel Control Center przejrzysz zmiany, które zostały wprowadzone na poszczególnych etapach projektowania etykiety.

Dzięki Control Center możesz publikować w obrębie swojej organizacji lub na zewnątrz (w wersji Cloud) formularze do drukowania etykiet (w formie paneli operatorskich) – w ten sposób zapewnisz sobie wysoką jakość wydrukowanych etykiet. Z Control Center zaoszczędzisz czas, ograniczysz błędy i koszty oraz zwiększysz wydajność procesu drukowania etykiet.

Etykieta logistyczna zgodna ze standardami GS1

  Etykieta MD UDI

   Zobacz możliwości Control Center

   Control Center (CC) wersje

   Column 0 CC on-premise Pro CC on-premise Enterprise CC Cloud Enterprise CC Cloud Business
   LMS Pro ✔ 
   LMS Enterprise ✔ 
   Label Cloud Essentials ✔ 
   Label Cloud Business ✔ 
   Zamów LMS Pro
   Zamów LMS Enterprise
   Zamów Label Cloud Essentials
   Zamów Label Cloud Bussiness
   Pobierz bezpłatną 30-dniową wersje próbna