NiceLabel Control Center – Własna instalacja (on-premis) lub rozwiązanie chmurowe (SaaS)

Control Center  – oprogramowanie do zarządzania etykietami

Control Center jest to aplikacja uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej służąca do zdalnego monitorowania i kontrolowania spójności procesu etykietowania w środowisku produkcyjnym.

Instalacja bezterminowo na serwerze u klienta. Wersja LMS Enterprise, to obsługiwana na miejscu wersja naszego systemu do zarządzania etykietami, która jest hostowana w ramach własnej infrastruktury IT klienta.

SaaS rozwiązanie chmurowe Label Cloud to wersja systemu NiceLabel Control Center do zarządzania etykietami udostępniana w chmurze publicznej. Obsługuje wielodostęp i jest hostowana w chmurze Microsoft Azure. To usługa w postaci gotowego rozwiązania, które nie wymaga infrastruktury IT, instalacji ani wsparcia informatycznego.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersje próbną

Document storage

Daje możliwość umieszczania w wirtualnym katalogu na serwerze, zaprojektowanych etykiet jak i formularzy czy aplikacji wykonanych w PowerForms. Dostęp do tych plików mają wszyscy dodani użytkownicy. Użytkownikom można nadawać różne uprawnienia.   

Security Profiles Administration

Użytkownikom można nadawać różne uprawnienia. Pliki mogą być tylko do odczytu lub też do odczytu i modyfikowania w zależności od tego jaka zostały nadane uprawnienia danemu użytkownikowi. Może to być projektant etykiet, osoba akceptująca bądź też operator który może jedynie wydrukować etykietę

Workflow

W łatwy sposób można podglądnąć wszystkie działania, modyfikacje jakie dotyczyły danej etykiety czy rozwiązania. Bardzo łatwo możemy zobaczyć różniące pomiędzy poszczególnymi wersjami tej samej etykiety.           

Versioning

W bardzo łatwy sposób możemy podglądnąć zmiany jakie zostały wprowadzone na poszczególnych etapach projektowania etykiety.            

Dzięki Control Center możesz publikować w obrębie swojej organizacji lub na zewnątrz w wersji Cloud formularze do drukowanie etykiet (w formie paneli operatorskich). W ten sposób zapewniamy sobie wysoką jakość wydrukowanych etykiet. Wypróbuj darmowego kreatora etykiet klikając w poniższe linki.

Etykieta logistyczna zgodna ze standardami GS1

Etykieta MD UDI

Zobacz możliwości Control Center

Control Center (CC) wersje

Column 0 CC on-premise Pro CC on-premise Enterprise CC Cloud Enterprise CC Cloud Business
LMS Pro ✔ 
LMS Enterprise ✔ 
Label Cloud Essentials ✔ 
Label Cloud Business ✔ 
Zamów LMS Pro
Zamów LMS Enterprise
Zamów Label Cloud Essentials
Zamów Label Cloud Bussiness
Pobierz bezpłatną 30-dniową wersje próbna