Generator etykiet  LMS – Label Management System (LMS) umożliwia centralną standaryzację całego procesu
drukowania etykiet. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do przekształcenia procesów
etykietowania

Generator etykiet LMS – system zarządzania etykietami

System LMS zawiera szereg modułów takich jak: projektant etykiet, konstruktor aplikacji, system zarządzania dokumentacją, system drukowania w sieci (do drukowania ręcznego), zintegrowany system drukowania, środowisko pozaprodukcyjne oraz system zmian i transferu. Ten nowoczesny i kompletny produkt od EasyLabel posiada możliwość zarządzania użytkownikami, których zarejestrować można od kliku do nawet kilku tysięcy! W razie potrzeby możesz go bez problemu rozbudować, by obejmować lokalizacje zdalne, dostawców i współpracujących producentów. LMS oferuje sprawną, centralną standaryzację całego procesu drukowania etykiet. Jest produktem niezawodnym, dzięki któremu wprowadzisz zupełnie nowy standard procesów etykietowania.

 

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersje próbną

Moduły oprogramowania Label Management System

Zapoznaj się z niezwykłymi możliwościami zarówno poszczególnych elementów, jak i całego systemu – wszystko to zostało stworzone dla kompleksowej obsługi etykietowania w sposób sprawny, spójny, bezbłędny i zgodny z najwyższymi standardami.

Moduł zarządzania dokumentacją

System przypomina w działaniu platformę SharePoint  – umożliwia projektowanie, weryfikację, zatwierdzanie i kontrolowanie procesu etykietowania z poziomu aplikacji, bez potrzeby instalowania oprogramowania na stacjach roboczych.

Użyteczności modułu:

 • bezpieczny magazyn centralny zapewnia unikatowość danych;
 • automatyczna kontrola wersji dokumentów gwarantuje przejrzystość;
 • większa skuteczność operacji za sprawą konsolidacji szablonów;
 • mniej duplikatów dzięki unikatowym funkcjom indeksowania i wyszukiwania;
 • zatwierdzanie drogą elektroniczną przepływów pracy, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz zapobieganie wprowadzaniu nieautoryzowanych zmian;
 • gwarancja jakości dzięki funkcji porównywania etykiet;
 • kontrola dostępu oparta na rolach, zapewniająca bezpieczeństwo procesu etykietowania;
 • system zarządzania drukarkami oraz system ostrzegawczy, pozwalające uniknąć nieplanowanych przestojó

Konstruktor aplikacji

Konstruktor aplikacji eliminuje potrzebę tworzenia przez programistów własnych aplikacji, które są drogie i czasochłonne w utrzymaniu. Z pomocą modułu sprawnie utworzysz własną aplikację do drukowania etykiet, bez konieczności angażowania informatyków.

Użyteczności konstruktora aplikacji

 • zapobiega błędom w procesie drukowania;
 • tworzy możliwość drukowania dla niewykwalifikowanych pracowników;
 • upraszcza złożone procedury wydruku;
 • dba o ustandaryzowanie etykiet;
 • automatyzuje wprowadzanie danych;
 • posiada sprawny i czytelny interfejs, kompatybilny z ekranem dotykowym.

Integracja / Automatyzacja

Nowatorski system integracji w ramach LMS to aplikacja oparta na zdarzeniach, która wyodrębnia i przekształca dane oraz uruchamia reguły biznesowe i przepływy pracy pod wpływem wyzwalaczy. W ramach modułu obsługiwane są nowoczesne i starsze wyzwalacze, w tym: usługi internetowe, protokoły HTTP i TCP/IP, bazy danych, transmisja przez port szeregowy oraz upuszczanie plików. Wyzwalacze gwarantują połączenie z nowszymi i starszymi aplikacjami biznesowymi, urządzeniami z systemem Android oraz iOS, sterownikami PLC, a także wieloma innymi urządzeniami programowymi i sprzętowymi.

Użyteczności pakietu Integracja/Automatyzacja

 • integracja bez kodowania;
 • współpraca ze wszystkimi drukarkami;
 • mapowanie danych;
 • ponadprzeciętna produktywność i sprawność;
 • uwzględnienie reguł biznesowych dla maksymalnego dopasowania do specyfiki firmy.

Moduł projektowania

To praktyczne narzędzie do samodzielnego opracowywania etykiet – jest ono wyposażone w funkcje projektowania graficznego, które umożliwiają tworzenie etykiet w krótkim czasie dosłownie każdemu. Prosta i intuicyjna obsługa projektora nie wymaga fachowej wiedzy ani szkoleń.

Użyteczności modułu projektowania

 • błyskawiczne projektowanie szablonów etykiet zgodnych ze specyfikacjami klienta i obowiązującymi przepisami (standardy GS1);
 • nie wymaga specjalistycznego szkolenia ani dogłębnej wiedzy informatycznej;
 • przyspiesza proces projektowania dzięki draftom szablonów;
 • ma uniwersalny szablon dla różnych rodzajów drukarek;
 • obsługuje wiele języków;
 • oferuje szybką i płynną komunikację z bazą danych (w formacie Excel, Access, SQL Server, Oracle i MySQL, OLE DB oraz ODBC);
 • automatyzuje tworzenie zapisów na etykietach, takich jak numery seryjne, terminy ważności itp.

Moduł drukowania

Estetyczne i poprawne etykiety ze wszystkimi niezbędnymi informacjami są podstawą obiegu towarów. Nasz moduł drukujący etykiety zapobiega występowaniu błędów ludzkich i za każdym razem zapewnia wysokiej klasy wydruk spełniający normy, standardy oraz wymogi partnerów biznesowych.

Użyteczności modułu drukowania

 • drukowanie z uniwersalnego formularza;
 • zabezpieczone szablony dla eliminacji błędów;
 • czytelny podgląd wydruku;
 • automatycznie dostosowujący się układ formularza.

NiceLabel Designer

Projektant etykiet to łatwe rozwiązanie do samodzielnego tworzenia etykiet. Jest on wyposażony w funkcje projektowania graficznego, które umożliwiają szybki projekt etykiety (w kilka minut) bez konieczności kodowania i posiadania specjalistycznej wiedzy.

Więcej informacji
Generator etykiet

NiceLabel PowerForms

Doskonałe funkcje drukowania na żądanie programu PowerForms umożliwiają użytkownikom znaczne zmniejszenie pracochłonności ręcznego procesu drukowania oraz uzyskanie niespotykanego dotąd poziomu dokładności kontroli. Funkcje oprogramowania PowerForms pozwalają użytkownikom na tworzenie niestandardowych aplikacji do drukowania, uproszczenie złożonych procesów drukowania oraz wyeliminowanie błędów.

Więcej informacji

Automation Builder

LMS posiada wbudowany moduł do automatyzacji wydruku. Moduł Automation umożliwia uproszczenie skomplikowanych procesów drukowania, wyeliminowanie błędów i poprawę wydajności. Pozwala zintegrować procesy drukowania z posiadanymi systemami biznesowymi i sprzętem, np. sterownikami PLC lub urządzeniami  wagowymi.

Więcej informacji

Control Center

LMS posiada wbudowany scentralizowany moduł Control Center. Jest to aplikacja uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej służąca do zdalnego monitorowania i kontrolowania spójności procesu etykietowania w środowisku produkcyjnym. 

Więcej informacji

NiceLabel Cloud

“Label as a Service” to oparta na chmurze NiceLabel usługa, która daje nieograniczone możliwości zdalnego tworzenia etykiet, zarządzania nimi jak i udostępniania rozwiązań. Za pomocą tej platformy możemy zarządzać formularzami i etykietami centralnie, można również udostępniać użytkownikom końcowym gotowy formularz do drukowania etykiety. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik końcowy skupia się tylko na drukowaniu wszystkie ustawienia drukowania i dane na etykiecie są gotowe i zaimplementowane.  Aby rozpocząć drukowanie potrzebujesz tylko połączenia internetowego.

Więcej informacji
NiceLabel cloud

Dzięki LMS Control Center możesz publikować w obrębie swojej organizacji i na zewnątrz, formularze do drukowanie etykiet (w formie paneli operatorskich). W ten sposób zapewniamy sobie wysoką jakość wydrukowanych etykiet. Wypróbuj darmowego kreatora etykiet klikając w poniższe linki.

Etykieta logistyczna zgodna ze standardami GS1

  Etykieta MD UDI

   Label Management System (LMS)

   Zaczynając od projektowania etykiet, po przez własne aplikacje do druku z zastosowaniem modułu Automation Easy, skończywszy na Control Center. Wszystko co możne zaoferować nowoczesne środowisko do zarządzania wydrukiem etykiet LMS, trochę teorii i praktyki.

   Produkty i wersje

   Column 0 LMS Pro LMS Enterprise
   Projektant etykiet Wszystkie funkcje Wszystkie funkcje
   Komunikacja z bazą danych Wszystkie bazy danych Wszystkie bazy danych
   Drukowanie ręczne Konstruktor aplikacji Konstruktor aplikacji
   Drukowanie zintegrowane Automation Builder Pro Automation Builder Enterprise
   Zarządzanie dokumentacją Control Center Pro Control Center Enterprise
   Zamów LMS Pro
   Zamów LMS Enterprise
   Pobierz bezpłatną 30-dniową wersje próbna